loader
Երևանում և մի շարք մարզերում հոսանքազրկումներ կլինեն

Երևանում և մի շարք մարզերում հոսանքազրկումներ կլինեն

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 20-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Ժամը 10։00-16։00 Երևան քաղաքում
Արաբկիր 17փ. 25, 27, Հր. Քոչար փ. 44, Վաղարշյան փ. 20/1, Կոմիտաս պող. 22, 24, 26, շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Նուբարաշեն 1փ. 1-21, 3փ. 2-41, 6փ. 26, 28 սեփական տները, Նուբարաշեն 6փ. 1/1-1/4, 112, 113, 130, 144, 150, 6փ. 1-ին նրբանցքի 1 շենքերը, 8փ. 2-18, 9փ. 1-32 սեփական տները, 1 շենքը, 10փ.1-12, 11փ. 6-27, 12փ. 1-12 սեփական տները 2, 3, 4 շենքերը, 14փ. 1-9, 16փ. 1-6 սեփական տները, Նուբարաշեն զին մասի, «Սուրմալու», «Հայկ», «Արծիվ» կոոպերատիվների, Հատուկ դպրոցի, Նուբարաշենի Ներքին գործերի նախարարության ռադիո կենտրոնի շենքերը,

Գ.Նժդեհի փ. 28, 28 Ա,Բ, 30Գ, 32, 32Ա, 34, 34Ա, Արշակունյաց պող. 42, 42Ա, 42Գ, Եղ. Թադևոսյան փ. 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19 շենքերը, Ն. Շենգավիթի 3-րդ, 4-րդ, 5-րդ, 9-րդ, Դուրյան և Դ. Վարուժան, Հաղթանակի 5-րդ, 7-րդ, 9-րդ, 10-րդ, 11-րդ փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 25/1 շենքի մուտքը,

Ժամը 10։30-16։30
Ալեք Մանուկյան փ. 10, 15, 15Ա, 17 շենքերը, Այգեստան 7-րդ փ.1-18, Հրանտ Շահինյան փ. 1, 2, 11, 12 սեփական տները, Սարի թաղ 7-12 փողոցների, 2-10 շարքերի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Ժամը 10։00-13։00 Արարատի մարզում
Նոր Կյանք գյուղը՝ մասնակի,

Ժամը 10։00-14։00
Երասխ գյուղը՝ մասնակի, Նոր Խարբերդ գյուղի ամառանոցները,

Ժամը 10։30-16։00
Նշավան, Շահումյան գյուղերը՝ մասնակի,

Ժամը 11։00-16։00
Մխչյան, Մրգավետ գյուղերը՝ մասնակի,

Ժամը 10։00-16։00 Վայոց ձորի մարզում
Արենի գյուղի կենտրոնը,

11։00-15։00
Աղավնաձոր գյուղը,

Ժամը 12։00-16։30 Գեղարքունիքի մարզում՝
Գեղամասար, Ավազան, Արփունք, Փոքր Մասրիկ, Նորակերտ, Արեգունի, Դարանակ, Փամբակ, Ծափաթաղ գյուղերը, Գեղամասարի գազալցակայանը, Դարանակի «Ագրո սպասարկում» ՓՀԷԿ-ը, «Բիլայն, Վիվասելլ ՄՏՍ, Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները։

Ժամը 10։00-12։00 Կոտայքի մարզում՝
Աբովյան քաղաքի «Զոնալ» թաղամասը, զինմասը, հարակից ոչ բանակիչ բաժանորդները։

Ժամը 11։00-14։00
Հրազդան քաղաքի Միկրոշրջանի 104-115, 134 շենքերը, թիվ 10 դպրոցը, թիվ 11 մանկապարտեզը, ՎՏԲ, Կոնվերս բանկերը, Վիվասելլ ՄՏՍ, Բիլայն ընկերությունների սպասարկման գարսենյակները։

Ժամը 13։30-16։30
Բալահովիտ գյուղը, Բալահովիտի ռազմական ոստիկանության շենքը, պահածոների գործարանը, երկաթբետոնե կոնստրուկցիաների գործարանը, Յուկագո ընկերությունը, կրակադաշտը, Ջրային տնտեսության վարչական շենքը, Զինմասը, Քարի արտադրամասը, «Սումգայիթ 1, 2» թաղամասերը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Պտղնիի «Նավթամթերք, Օազիս, Օնիրա Քլաբ» ընկերությունները, «Շանգրի Լա» խաղատունը, «Գեղարդ, Քիմիագործ» այգեգործական ընկերությունները։

Ժամը 10։00-16։00 Շիրակի մարզում
Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ համայնքը՝ մասնակի,

Ժամը 10։00-16։00
Անիի տարածաշրջանի Իսահակյան համայնքի 1-ին փողոցը, Ախոուրյանի տարածաշրջանի Կամո համայնքը՝ մասնակի,

Ժամը 10։00-14։00 Սյունիքի մարզում
Ձագեձոր գյուղը՝ մասնակի,

Ժամը 10։30-14։30
Սիսիան քաղաքում՝ Իսրաելյան, Գր.Լուսավորչ փողոցները, Սիսականի 1-4 փողոցները և 9, 11, 13, 15, Դուրյան փ. 2, 9 շենքերը,

Ժամը 11։00-15։00
Շվանիձոր գյուղը,

Ժամը 11։00-15։00
Շաքի, Իշխանասար գյուղերը,

Ժամը 13։30-16։30
Ծղուկ, Սառնակունք, Սպանդարյան, Գոռհայք գյուղերը և հարակից բաժանորդները:

Share
Class
Link
Plus
Send
Pin

ԿԱՐԴԱՑԵՔ ՆԱԵՎ

Լրահոս